MÖBLER / Bord / Tv-bänk 12189117
nr 1218 9117
Tv-bänk
Carl Gustaf Hjort af Ornäs, 1900-talets andra hälft. Längd: 206. Djup: 48 cm, höjd: 39 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 19 november 2018
kl 19:52:42
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
19 nov
Retro (50/60-tal)
Läs mer om Retro (50/60-tal)